Beiratkozás a 2021/2022-es nevelési évre:

A COVID-19 járvány miatt a beiratkozás körülményei átmenetileg megváltoztak. Kérjük, hogy a beiratkozáshoz töltse le a jelentkezési lapot (ami egyben szándéknyilatkozat is), és pontosan, hiánytalanul töltse ki. Legkésőbb 2021. április 20-ig küldje el az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címünkre. Telefonon ( 30/ 944 2586 Kissné Dropka Katalin óvodavezetőnél) vagy különösen indokolt esetben személyesen is intézhető a jelentkezés.

A beiratkozásra a vészhelyzet által megkövetelt egészségügyi szempontokat figyelembe véve kerül sor az óvodában.

Az óvodai beiratkozáshoz szükséges okmányok a következők, melyet az első óvodai napon kell bemutatni:

• a szülő és a gyermek személyi azonosítóját és lakcímét igazoló hatósági igazolvány,
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonata,
  • nem magyar állampolgárság esetén az ország területén való tartózkodás jogcímét igazoló okirat,
  • a gyermek TAJ-kártyája,
  • szükség esetén óvodaérettségét, sajátos nevelési igényét, hátrányos helyzetét igazoló dokumentum (szakértői vélemény, gyermekvédelmi kedvezményről szóló határozat stb.)

Jelentkezési lap letölthető ITT.

Szeretettel várjuk leendő ovisainkat és szüleiket!